Javítva: 2007-07-11.

 

 

Hétfő

 

 

KEDD

 

 

Szerda

 

Csütörtök

 

Péntek

 

 

110.

szemin.

112.

előadó

Könyvtár terep /szoba

MUK ea.

110.

szemin.

112.

előadó

Könyvtár terep /szoba

MUK ea.

110.

szemin.

112.

előadó

Könyvtár terep /szoba

MUK ea.

110.

szemin.

112.

előadó

Könyvtár terep /szoba

MUK.  

110.

szemin.

112.

előadó

Könyvtár terep /szoba

MUK .

 

8   -

10

 

 

 

 

 

 

830-10

KELÉNYI

III.

Eu.barokk

MÜN-262

8:30 -10

MAROSI

BA/II.

Gótika

MÜV-251

 

8:30 -10

ENDRŐDI

BA/II sz.ir

Forrás.köz.

MÜV-311/b.

 

830-10

KELÉNYI

III.

Eu.16.sz. ép.

MÜN-261

 

830-10

PROKOPP III.é. Műeml. és

MÜN-285/a

 

PHD

 

 

8:30-10

ÁGOSTON

III.

Sze.újk.1

MÜN-280/c

8:30 -10

ENDRŐDI

BA/II sz.ir

Magy.köz.sz

MÜV-281/a.

830 -10

D.ép/1/2em/ea.

KELÉNYI

BA/ I.

Bev. műv.

MÜV-101.01

 

830-10

ÁGOSTON

III

Eu.16.mű

MÜN-260

 

 

10 – 12

 

 

 

 

 

 

10-1130

SZÉPHELYI III.

Tud. tört.I.

MÜN-250

10:30- 12

MAROSI

BA/II.

Romanika

MŰV-241

 

10 -12

PROKOPP

BA/II-MSP

Gótikus szemin

MÜV-251

 

10 - 1130

SZÉPHELYI

IV.

19.egy.ép.

MÜN-267

 

10-1130

KESERŰ

IV.

Szem.leg.1

MÜN-282/a

PHD

 

10-12

Kvt./terep

Prokopp

BA/II sz.ir

Magy.köz.sz

MÜV-281/b.

1030-12

SZÉPHELYI

III.

Szem.újk.1

MÜN-280/b

10 - 1130

EÖRSI

BA/ I.

Ikonogr.

B.ép.1/2 em. 172.

 

10-1130

ÁGOSTON

III.

Sze.újk.1

MÜN-280/a

10-1130

Szőke

IV.

19.egy.1

MÜN-265

 

 

12 –

14

 

 

 

 

 

 

12-13:30

SZŐKE

II-V.

Módsz.1

MÜN-

391

12:30-14

EÖRSI

BA/II.

Itáliai ren.

MÜV-271

 12-1330 (109.)

SZÉPHELYI

III-V.

Szakd. sz.

MÜN-303.04/e.

12-13:30

PROKOPP

II-V.Spec koll.

MÜN-02.01.14 BA/II-MSP

Speci.közép.

MÜV-401.02

12-1330 ENDRŐDI

III-V.

Szakd. sz.

MÜN-303.04/c.

 

12-13:30

KESERÜ

IV-V.

Muzeológ.

MÜN-301

PHD

 

 

12:30 -14

Endrődi

BA/II sz.ir

Forrás.köz.

MÜV-311/a.

 

12-13:30

SZŐKE

IV.

20sz.egy1

MÜN-269

12-13:30

 (Kvtár.)

KESERŰ

III-V.

Szakd. sz.

MÜN-303.04/c.

12-13:30

ÁGOSTON

II-V.Spec koll./Újk.

MÜN-302.02.06 BA/II-MSP

Speci.újkor

MÜV-401.03

 

12-1330

MUK6-8.II/252.

FARBAKY

Endrődi

BA/ I.

Bev.ép.műe

MÜV-111

 

14 -

16

 

 

 

 

 

 

13:45-16

Szalay

II-V.

Módszert.2

MÜN-392

14:30-16

EÖRSI

BA/II-MSP

Quattro.sze

MÜV-261

 

 

14-1530

SZÉPHELYI

IV.

Szem.legú.1.

MÜN-282/c.

14-1530

RUZSA III.é.

Műeml. és MÜN-285/b

 

 

14-15:30

RUZSA

BA/II sz.ir

MÜV-261 páros

Későköz.mű

BA/II-MSP

MÜV-211 plan

Koraköz.mű

PHD

 

14-1530

Terep

Kemény

 II-V. Spec. koll/1900 e.

MÜN-302.03.17

14-1530

SZÉPHELYI II-V.

Spec k.1900 e.

MÜN-302.03.16 BA/II-MSP

Speci.1900e.

MÜV-401.04

14-1530

KESERÜ

IV.

Mo.19.mű.

MÜN-273

 

 

14-1530

FARBAKY

III.

Mo.16-17.

MÜN-271

14-1530

 (Kvtár)

ÁGOSTON

Szakd. sz. MÜN-303.03/a

 

 

16

-

18

 

 

 

 

 

 

 

 

16-17:30

 Kvtár.

EÖRSI

III-V.

Szakd. sz.

MÜN-303.04/b.

 

16 -17:30

RUZSA

BA/II sz.ir

Egy.köz.sz

MÜV-281/b.

 

16-17:30 terep

SZŐKE

IV.

Szem.lú.1.

MÜN-282/c.

16 -17:30

RUZSA

BA/II-MSP

Bizánci mű

MÜV-231

 

 16-1730

Herczeg

Spec.1900u

II-V.MÜN-302.04.09 BA/II-MSP

Speci.1900u

MÜV-401.04

 

 

 

 

 

 

16-1730

 (111.)

Szőke

Szakd. sz.

MÜN-303.04/f.

 

 

 

 

1730 HÖK

 

 

 

 

 

1730 HÖK

 

 

 

 

 

1730 HÖK

 

 

 

1730 HÖK

 

 

 

 

 

 

 

1730 HÖK

 

 

 

1730 HÖK