BA-kurzusok a 2010/2011-es tanév õszi szemeszterében
Alapozó tárgyak BBN-MÛV-101 / BBN-TÖR-181, Bevezetés a mûvészettörténetbe Bevezetés a mûvészettörténetbe Rényi András H 14:30–16:00, Gólyavár, földszinti "B" elõadóterem
BBN-MÛV-110/f / BBN-MÛV-111 Építészettörténeti proszeminárium / Bevezetés az építészettörténetbe és a mûemlékvédelembe Farbaky Péter P 12:00–13:30, "D" épület, félemeleti elõadóterem
BBN-MÛV-121 Ikonográfiai alapismeretek Eörsi Anna H 12:00–13:30, Gólyavár, földszinti "B" elõadóterem
BBN-MSP-201 / BBN-MÛV-230 Antik mûvészet Bencze Ágnes P 16:00–17:30, 112. terem
A mûvészettörténet szakirány és minor elõadásai BBN-MÛV-241 Romanika Havasi Krisztina H 10:00–11:30, 112. terem
BBN-MÛV-251 Gótika Poszler Györgyi H 8:30–10:00, 112. terem
BBN-MÛV-271 Itáliai reneszánsz Pócs Dániel Cs 8:30–10:00, 112. terem
BBN-MÛV-381, 19. századi egyetemes mûvészet 19. századi egyetemes mûvészet Szõke Annamária Cs 14:00–15:30, 112. terem
BBN-MÛV-391 19. századi magyar mûvészet Keserü Katalin Cs 10:00–11:30 (páratlan heteken), 112. terem
BBN-MÛV-401 20. századi egyetemes mûvészet Szõke Annamária P 14:00–15:30, 112. terem
A mûvészettörténet szakirány elõadásai és szemináriumai BBN-MÛV-261, Késõ középkori mûvészet Késõ középkori francia festészet és szobrászat Eörsi Anna Cs 10:00–11:30 (páros hetek), 112. terem
BBN-MÛV-281, Magyar középkor szeminárium Az Árpád-kori mûvészet kérdései Havasi Krisztina H 12:00–13:30, 112. terem
BBN-MÛV-281/b, Magyar középkor szeminárium Erdély középkori mûvészetének európai kapcsolatai Sarkadi Nagy Emese Cs 16:00–17:30, 110. terem
BBN-MÛV-291/a Egyetemes középkor szeminárium Takács Imre Sz 16:00–17:30, 110. terem
BBN-MÛV-291/b, Egyetemes középkor szeminárium Gótikus festészet Itáliában Jékely Zsombor Cs 14:00–15:30, 110. terem
BBN-MÛV-311, Forrásismeret (középkor) Suger apát és Saint-Denis Endrõdi Gábor P 10:00–11:30, 110. terem
BBN-MÛV-371 Magyar újkor szeminárium Széphelyi F. György H 16:00–17:30, 112. terem
BBN-MÛV-371 Magyar újkor szeminárium Kelényi György Cs 8:30–10:00, 110. terem
BBN-MÛV-421 19. századi mûvészet szeminárium Gosztonyi Ferenc H 14:30–16:00, 112. terem
BBN-MÛV-421/b 19. századi mûvészet szeminárium Gosztonyi Ferenc K 14:00–15:30, 112. terem
BBN-MÛV-471 Emlékmeghatározási és mûelemzési gyakorlatok Gosztonyi Ferenc K 12:00–13:30, 112. terem
BBN-MÛV-471/a Emlékmeghatározási és mûelemzési gyakorlatok Ágoston Julianna Cs 16:00–17:30, 112. terem
Mûvészettörténet specializáció BBN-MSP-201 / BBN-MÛV-230 Antik mûvészet Bencze Ágnes P 16:00–17:30, 112. terem
BBN-MSP-231 Bizánci mûvészet Terdik Szilveszter Sz 14:00–15:30, 112. terem
BBN-MSP-241 Kora középkori mûvészet Terdik Szilveszter Sz 12:00–13:30, 112. terem
BBN-MSP-251 Gótikus mûvészet Prokopp Mária K 10:00–11:30, 112. terem
BBN-MSP-251/a, Gótikus mûvészet Gótikus szobrászat Itáliában Papp Szilárd K 16:00–17:30, 112. terem
BBN-MSP-261/a, A quattrocento mûvészete Velencei festészet: Jacopo, Gentile és Giovanni Bellini Ágoston Julianna P 8:30–10:00, 110. terem
BBN-MSP-261/b A quattrocento mûvészete Eörsi Anna Cs 12:00–13:30, 112. terem
BBN-MSP-301 A 19–20. század építészete, urbanisztikája Széphelyi F. György K 16:00–17:30, 110. terem
BBN-MSP-311 A modern és jelenkori mûvészet elmélete Rényi András Cs 17:30–19:00, 112. terem
BBN-MSP-321/a 19–20. századi magyar mûvészet Keserü Katalin Sz 14:00–15:30, 110. terem
BBN-MSP-321/b 19–20. századi magyar mûvészet Radák Judit Cs 12:00–13:30, 110. terem
BBN-MSP-401, Szabadon választott szakirányú ismeret Budapesti falképfestészet a 19. században Dománszky Gabriella Cs 10:00–11:30, 110. terem
BBN-MSP-401.24, Szabadon választott szakirányú ismeret Lorenzo Lotto 2. Ágoston Julianna P 16:00–17:30, 110. terem
BBN-MSP-401.26, Szabadon választott szakirányú ismeret A 19–20. századi magyar mûvészet az újabb kutatások tükrében Gosztonyi Ferenc Sz 16:00–17:30, 112. terem
BBN-MSP-401.27, Szabadon választott szakirányú ismeret Mexikói mûvészet Dragon Zoltán Cs 17:30–19:00, 110. terem
BBN-MSP-401.28, Szabadon választott szakirányú ismeret Mûvésztelepek a századfordulón (Nagybánya, Szolnok, Gödöllõ, Kecskemét) Tóth Károly Sz 17:30–19:00, 110. terem
Szakdolgozati szemináriumok BBN-MÛV-481/a Szakdolgozati szeminárium Ágoston Julianna P 14:00–15:30, 103. szoba
BBN-MÛV-481/i Szakdolgozati szeminárium Endrõdi Gábor K 10:00–12:00 (egyelõre), könyvtár (talán)
BBN-MÛV-481 Szakdolgozati szeminárium Eörsi Anna H 16:00–17:30, 103. szoba
BBN-MÛV-481/c Szakdolgozati szeminárium Gosztonyi Ferenc K 10:00–11:30, 111. szoba
BBN-MÛV-481/d Szakdolgozati szeminárium Kelényi György Cs 10:00–11:30, 109. szoba
BBN-MÛV-481/e Szakdolgozati szeminárium Keserü Katalin Cs 12:00–13:30, 108. szoba
BBN-MÛV-481/f Szakdolgozati szeminárium Rényi András Cs 16:00–17:30, 102. szoba
BBN-MÛV-481/h Szakdolgozati szeminárium Széphelyi F. György K 12:00–13:30, 109. szoba
BBN-MÛV-481/g, Szakdolgozati szeminárium Szakdolgozati szeminárium Szõke Annamária P 16:00–17:30, 111. szoba
|